Sera Endüstriyel Reklam
 


Hakkımızda


serereklam-ar-ge-merkezi-noodle 1986’dan bugüne gelen 32 yıllık birikim ve deneyimi ile Sera Şirketler Grubu, endüstriyel reklamcılıktan, mobilya sektörüne, inşaat/tadilat işlerinden ledli aydınlatma tasarım ve uygulamalarına, ithalat/ihracattan dijital baskı teknolojilerine uzanan geniş bir faaliyet yelpazesine sahiptir. Kuruluşundan bu yana yarattığı değerlerini ve kaynaklarını daha çok üretim ve istihdam gerçekleştirebilmek amacıyla sürekli yeni yatırımlar yapmak misyonu ile yol alan bir firmadır.

serereklam-ar-ge-merkezi-noodle Hızla gelişen endüstrinin birçok dalını aynı anda kullanan ve insan kaynaklarına verdiği önemle sektörde farkını daha belirgin hale getiren Sera Endüstriyel Reklam, çalışanları ve nitelikli iş gücü ile tercih edilen bir kurum olma özelliğini kazanmıştır. Sera Endüstriyel Reklam, çalışanlarının sağlığı ve güvenliği için bütün önlemlerin alınması politikasını benimsemiştir. Hedefi, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını tümüyle ortadan kaldırmaktır. Bu politikası gereği doktor, hemşire ve iş güvenliği uzmanı istihdam etmekte ve bu ekibin uyarıları doğrultusunda gereken her önlemi almaktadır.

serereklam-ar-ge-merkezi-noodle
serereklam-ar-ge-merkezi-noodle Sera Endüstriyel Reklam, açık hava reklamcılığı sektörünün eksikliklerinin bilinciyle, bu sektörün yetişmiş ve deneyimli elemanları tarafından 1986 yılında Ankara' da kurulmuştur. 1996 yılında şirkete dönüşerek uzman kadrosuyla kendini sürekli yenileyen, yeni teknolojileri yakından takip eden, güven odaklı çalışma prensibi ile kalite ve özgün tasarım bekleyen firmaların çözüm ortağı olmuştur.