Taksi Durakları
 

Taksi Durakları

serereklam-ar-ge-merkezi-noodle Görsel ve işlevsel anlamda kent estetiğine uymayan taksi durakları, firmamız tarafından kentlerin dokusuna uygun olarak özenle projelendirilmekte ve üretilerek yerlerine kurulumları gerçekleştirilmektedir. 

serereklam-ar-ge-merkezi-noodle Sera Endüstriyel Reklamın temel amacı, bir yandan yaz/kış - gece/gündüz hizmet veren şoför esnafına tam donanımlı ve kaliteli çalışma ortamları sağlarken, bir yandan da estetik ve kent sakinlerine güven veren yapılar oluşturmaktır.

serereklam-ar-ge-merkezi-noodle Şehir estetiğine uymayan ve kentsel dönüşüm sürecinin önemli değişim noktalarından olan taksi durakları, firmamız tarafından özenle projelendirilip anahtar teslim olarak sunulmaktadır. Kentsel dokuya uygun bir görsellik kazandırmak, 24 saat sıcakta ve soğukta hizmet veren şoför esnafımıza kaliteli çalışma ortamı sağlamak ve şehir sakinlerine güven veren yapılar oluşturmak temel amacımızdır. Şirketimiz bünyesinde, söz konusu “İşlevsel ve görsel, tam donanımlı, modern taksi durakları” proje ve üretimi mekânlara uygun alan, renk ve biçimde hayata geçirilebilmektedir. Tajsi Durakları, farklı ölçülerde özel olarak hazırlanan zemin ve konstrüksiyon üzerine kurulan, müşteri talebine bağlı renk ve özellikte alücobond levhalardan oluşan, çatı ile kaplanan ısıtmalı, camekanlı ATM’ li, ATM’ siz içinde WC ve taşınabilir malzemeleri bulunan (çalışma masası, koltuk, LCD TV) duraklardır.

img02

Taksi Durakları

View more
Taksi Durakları